IE11 browser is not supported

please, use a differnet browser

moduleName.solutions

Cloudová služba bezpečnostního monitoringu

Cloudová služba bezpečnostního monitoringu
C
leadBox.consultButton

Naše služba kombinuje SIEM a bezpečnostní monitoring na cloudové platformě.

SIEM je základním nástrojem pro bezpečnostní monitoring, obecně přináší viditelnost do aktivit, které se dějí ve vaší síti či infrastruktuře nebo firmě, a pomocí pokročilých detekčních metod pomáhá odhalovat nežádoucí chování.

Naše služba je postavená na řešení SIEM Rapid7 InsightIDR, které zrychluje celý proces nasazení a přináší nižší provozní náklady. V kombinaci s dohledem našich specialistů vám umožní efektivně řešit odhalené anomálie bez nutnosti vlastních zdrojů nebo know-how.

Benefity

#

Jedná se o integrované a maximálně předpřipravené řešení formou služby vhodné pro klienty z řad malých a středních firem a podniků, kteří nemají přesně definované požadavky.

SIEM bez kompromisů

Top řešení SIEM se schopností odhalovat a zmírňovat pokročilé bezpečností hrozby jak ve své interní infrastruktuře, tak v cloudových prostředích aplikací.

Lidské zdroje ISECO

Vyřešíte nedostatek vlastních lidí s potřebnou kvalifikací pro provoz SIEM nástroje a realizaci agendy bezpečnostního monitoringu.

Rychlost a efektivita

Získáte rychlé nasazení a efektivní provoz s výhodným TCO, a to vše při špičkových schopnostech nástroje odhalovat pokročilé hrozby a útoky.

Modelové nasazení

#

Řešení Rapid InsightIDR běží kompletně v cloudu a je možné ho integrovat jak s dalšími cloudovými platformami, tak s on‑premise technologiemi pomocí dedikovaných kolektorů.

Insight IDR
leadBox.consultSubtitle

Chcete vědět, jak může Rapid7 Cloud pomoci právě vaší společnosti? Náš tým se vám bude velmi rád věnovat.

leadBox.timeLimit

© 2024 ISECO.CZ

Ochrana osobních údajů Cookies

Made by Molekula