IE11 browser is not supported

please, use a differnet browser

Řešení

Cloudová služba bezpečnostního monitoringu

Cloudová služba bezpečnostního monitoringu
C
Sjednat konzultaci

Naše služba kombinuje SIEM a bezpečnostní monitoring na cloudové platformě.

SIEM je základním nástrojem pro bezpečnostní monitoring, obecně přináší viditelnost do aktivit, které se dějí ve vaší síti či infrastruktuře nebo firmě, a pomocí pokročilých detekčních metod pomáhá odhalovat nežádoucí chování.

Naše služba je postavená na řešení SIEM Rapid7 InsightIDR, které zrychluje celý proces nasazení a přináší nižší provozní náklady. V kombinaci s dohledem našich specialistů vám umožní efektivně řešit odhalené anomálie bez nutnosti vlastních zdrojů nebo know-how.

Benefity

#

Jedná se o integrované a maximálně předpřipravené řešení formou služby vhodné pro klienty z řad malých a středních firem a podniků, kteří nemají přesně definované požadavky.

SIEM bez kompromisů

Top řešení SIEM se schopností odhalovat a zmírňovat pokročilé bezpečností hrozby jak ve své interní infrastruktuře, tak v cloudových prostředích aplikací.

Lidské zdroje ISECO

Vyřešíte nedostatek vlastních lidí s potřebnou kvalifikací pro provoz SIEM nástroje a realizaci agendy bezpečnostního monitoringu.

Rychlost a efektivita

Získáte rychlé nasazení a efektivní provoz s výhodným TCO, a to vše při špičkových schopnostech nástroje odhalovat pokročilé hrozby a útoky.

Modelové nasazení

#

Řešení Rapid InsightIDR běží kompletně v cloudu a je možné ho integrovat jak s dalšími cloudovými platformami, tak s on‑premise technologiemi pomocí dedikovaných kolektorů.

Insight IDR
Konzultace

Chcete vědět, jak může Rapid7 Cloud pomoci právě vaší společnosti? Náš tým se vám bude velmi rád věnovat.

Ozveme se vám
do 24h

© 2022 ISECO.CZ

Ochrana osobních údajů Cookies

Made by Molekula